Tato stránka používá soubory cookies. Používáním této stránky, bez vypnutí cookies ve Vašich nastaveních prohlížeče, souhlasíte s jejich používaním.
OK

Pouť ke sv. Lukáši

22. Září 2020

Zveme lékaře, pracovníky ve zdravotnictví a vedení zdravotnických zařízení na poutní mši svatou ke sv. Lukáši. Pouť se koná ve čtvrtek 15. října 2020 v 17 hodin v pražské katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha. Hlavním celebrantem bude biskup Mons. Zdenek Wasserbauer.  Zároveň zveme k účasti všechny kněze, především nemocniční kaplany a všechny ty, kteří se službě nemocným a starým lidem zvlášť věnují. Plakát je v příloze ke szažení.

In Christo

fra Filip Milan Suchán, školní kaplan

Dokumenty ke stažení

Pouť ke sv. Lukáši

Aktuální akce

Dnes
  • Dnes nejsou žádné akce
Zítra
  • Zítra nejsou žádné akce