Tato stránka používá soubory cookies. Používáním této stránky, bez vypnutí cookies ve Vašich nastaveních prohlížeče, souhlasíte s jejich používaním.
OK

Přijímací řízení

27. Srpen 2020

V Praze dne 23. 3. 2020

Vážená uchazečko, vážený uchazeči, vážení rodiče,

Dovolujeme si, podat Vám nové informace, které jsme dnes dostali prostřednictvím médií z MŠMT ČR.

Jednotná přijímací zkouška se bude konat po otevření škol pouze v jednom termínu, který bude určen dle aktuální situace. Až bude termín jasný, dostanete pozvánku, kde bude uveden termín, hodina, místo konání zkoušky i Vaše registrační číslo. Podrobná kritéria k přijímací zkoušce jsou uvedena na www.skolajecna.cz .

Předpokládaný počet přijímaných žáků pro obor praktická sestra, denní studium je 60. Povinně budou započítávány výsledky jednotné přijímací zkoušky 60% a bodové hodnocení za školní část přijímací zkoušky je započítáno 40%. Výsledky přijímacího řízení budou zveřejněny na stránkách školy v termínu dle pokynů MŠMT a zároveň Vás o výsledcích přijímacího řízení budeme informovat písemným oznámením.

Během 24. 3. 2020 dostanou všichni uchazeči či jejich rodiče zatím dostupné informace e – mailem, který uvedli na přihlášce. V případě, že byste potřebovali další informace, obracejte se na školu přes e-mail skolajecna@skolajecna.cz .

Děkujeme za pochopení. Všem Vám přejeme hodně zdraví

Mgr. Marie Šiková, ředitelka školy

Aktuální akce

Dnes
  • Dnes nejsou žádné akce