Tato stránka používá soubory cookies. Používáním této stránky, bez vypnutí cookies ve Vašich nastaveních prohlížeče, souhlasíte s jejich používaním.
OK

Rozhovor NOVINKY.CZ

03. Prosinec 2022

V pražské nemocnici vzniklo unikátní pracoviště pro budoucí zdravotní sestry

Ve Fakultní Thomayerově nemocnici v Praze bylo otevřeno detašované pracoviště praktické výuky budoucích praktických a diplomovaných všeobecných sester z Církevní SZŠ Jana Pavla II. Jde o první pracoviště tohoto druhu v ČR v rámci fakultních nemocnic. Celkově jde o více než 60 studentek a studentů v oborech praktická sestra, všeobecná sestra a VOŠ

„Na tomto detašovaném pracovišti probíhá výuka předmětu ošetřovatelství – cvičení. Toto prostředí by mělo imitovat to nemocniční a učí se tady péči o pacienta a všechny ošetřovatelské postupy, které budou potřebovat při výkonu svého povolání,“ sdělila Novinkám ředitelka Církevní SZŠ Jana Pavla II. Marie Šiková.

Celý rozhovor a video nalezenete v článcích na NOVINKY.CZ 

ZDE

Aktuální akce

Dnes
  • Dnes nejsou žádné akce
Zítra
  • Zítra nejsou žádné akce